۶ مدل صندل زنانه که تابستان استایل شما را زیر و رو می‌کنند!

برای هوای گرم روزهای پیش رو و آفتاب داغ تابستان باید دنبال یک استایل خنک و راحت باشید.  یادتان نرود که استفاده از کفش‌هایی که به پاهای شما اجازه‌ی نفس کشیدن و هوا خوردن بدهند از اهمیت بالایی برخوردار است.

۱. صندل زنانه با زیره‌ی بلند

صندل زنانه جدید لژدار

خبر خوب برای کسانی که می‌خواهند بلندتر دیده شوند:  در سال صندل لژدار زنانه یکی از مدهای پرتکرار است.  این صندل‌ها از مدهای دهه‌ی ۷۰ میلادی الهام گرفته شده‌اند و خیلی خوب با شلوار جین کراپ شده (بریده شده) و یا انواع پیراهن نخی گلدار ست می‌شوند.

۲. صندل‌های پاپیونی

صندل زنانه شیک پاپیون دار

مد با صندل‌هایی که روی آن یک پاپیون کوچک و ظریف قرار داده شده است،  زنانگی و زیبایی خاصی را به هر استایلی اضافه می‌کند.  صندل‌های پشت باز و کمی پاشنه‌دار با پاپیون قرینه کنار هر آیتم دیگری از پیراهن گرفته تا کت و دامن مجلسی زیبایی‌اشان را به نمایش می‌گذارند.

۳. صندل‌های بندی

مدل صندل زنانه بندی

صندل‌های بندی که تا بالای مچ یا حتی روی ساق پا می‌آیند،  از مهم‌ترین مدهای صندل زنانه خواهند بود.  این مدل صندل برای استایل‌های خنک و ساحلی مناسب است.

۴. مدل صندل زنانه نامتقارن

صندل زنانه مجلسی

صندل‌هایی با رویه‌ی نامتقارن و کمی کج و جزییات مدرن مد بهار و تابستان را به انحصار خودشان در آورده‌اند.  این مدل صندل‌ها در رنگ‌های جذاب و چشمگیر و با فرم‌هایی مینیمال و ساده و ساختار ناقرینه عرضه می‌شوند.

۵. صندل‌های دو بندی

صندل تابستانی

این مدل صندل پشت باز زنانه با دو بند ضخیم روی آن کمی یادآور مدهای دهه‌ی ۹۰ میلادی است.  این مدل‌ها در عین سادگی،  شیک و در عین زیبایی،  بسیار راحت هستند.

۶. صندل‌های لاانگشتی

صندل لا انگشتی

اگرچه صندل لاانگشتی آیتم جدیدی در مدهای کفش تابستانی و صندل زنانه به شمار نمی‌رود،  اما در سال ۲۰۲۰ این مدل صندل‌ها پیشرفت چشمگیری داشته‌اند.  حال این مدل‌ها از صندل‌های دم دستی و معمولی به آیتم‌های شیک و در عین حال راحتی تبدیل شده‌اند که چشم‌ها را در شوهای فشن به خود خیره می‌کنند.

محمدمصطفی یوسف زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *