10 مزیت کفش چرمی اصل

مزیت کفش چرمی اصل

کفش های چرمی برای افرادی که مشاغل فعالی دارند و یا به کفش هایی نیاز دارند که باعث راحتی و محافظت بیشتر پای آنها می شود مورد علاقه محبوب مردم است. با این حال، بعضی از مردم خرید چرم را دوست ندارند زیرا معمولاً قیمت آن در مقایسه با سایر مواد مصنوعی دارای قیمت بالاتری است. بله، قیمت معمولاً بالاتر است اما دلیل این امر آن است که مزایای کفش چرمی بسیار زیاد است. در اینجا دلیل کفش چرمی بهترین کفش برای کار است.

چرا کفش های چرمی ارزش سرمایه گذاری را دارند؟

1- تنفس

آیا می دانید چرم نفس می کشد؟ مانند تنفس واقعی نیست بلکه باعث عبور هوا از مواد می شود. این برای کفش های چرمی بسیار مناسب است زیرا مواد به هوا اجازه می دهد تا پای شما خنک شود و جلوی بوییدن آن را بگیرد.

2- ماندگاری

یکی از بزرگترین مزایای کفش چرمی دوام آن است. کفش های چرمی اصل می توانند کفش بیشتری از کفش های ساخته شده از مواد مصنوعی داشته باشند. چرم با کیفیت بالا در برابر محیط های کاری طاقت فرسا محکم می ماند به این معنی که کفش دوام بیشتری خواهد داشت.

برخی از افراد ممکن است هزینه های بیشتری را برای خرید کفش چرمی به تعویق بیاندازند اما به دلیل ماندگاری بیشتر این کفش ها یک سرمایه گذاری هستند. خرید یک جفت کفش چرمی زنانه می تواند ارزان تر از خرید دو جفت کفش مصنوعی باشد.

3- مقاومت در برابر آب

گفش چرم در برابر آب مقاوم است

اگر چرم تصفیه شده یا واکس زده شود ، در برابر آب و مایعات دیگر مقاوم است. هنگام کار در بیرون یا آشپزخانه ، باید کفشی بپوشید که در برابر آب مقاوم باشد تا پاهای شما خشک نشود و از آسیب خارجی کفش جلوگیری شود. کفش های چرمی می توانند انگشتان شما را از هرگونه ریختن یا گودال خشک نگه دارند.

4- محافظت اضافی

مطمئناً کفش های چرمی همان محافظ کلاهک پنجه ای یا کف پوش دارای کامپوزیت را به شما نمی دهند اما مقاومت ماده طبیعی می تواند محافظت بیشتری در برابر مایعات گرم و اشیا small کوچک در حال سقوط ایجاد کند. اگر در یک محیط کار فعال کار می کنید ، چرم می تواند به شما در محافظت از پاها در برابر حوادث یا صدمات کمک کند.

5- تناسب بهتر

تناسب بهتر کفش چرمی

اگر کفش چرمی مردانه بپوشید ، مواد چرمی به شکل پای شما شکل می گیرند. هنگام استفاده از کفش های پلاستیکی یا مصنوعی دیگر می توانید متوجه شوید که این کفش ها اغلب در برابر پاهای شما احساس سختی می کنند و متناسب با فرم پاهای شما تغییر نمی کنند. شاید فکر کنید این چیز خوبی است ، اما این طور نیست. از آنجا که پای همه دقیقاً یکسان نیست ، چرم می تواند با فرم پای شما سازگار شود و به راحتی و حمایت بیشتری به پاهای شما می بخشد.

6- آسایش

چرم علاوه بر اینکه ماده ای کاملاً مستحکم است ، بسیار راحت نیز است. کفش های چرمی راحتی و پشتیبانی از پای شما را فراهم می کنند. یافتن کفش مناسب برای جلوگیری از آسیب دیدن کمر بسیار مهم است.

7- آسان برای تمیز کردن

در مقایسه با پارچه های دیگر که تمیز کردن آنها دشوار است ، شستن چرم با پارچه مرطوب آسان است. از آنجا که مواد قابل تنفس است ، خشک شدن محصولات چرمی نیز پس از شستن دشوار نیست.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از هر محصول چرمی ، باید از آنها مراقبت کنید و چون تمیز کردن چرم آسان است ، دیگر دردسر خاصی نخواهد داشت.

8- سبک

سبک بودن کفش چرم

چرم اصل شیک به نظر می رسد ، نمی توانید آن را انکار کنید. کفش های ساخته شده از مواد تولید شده اغلب می توانند پلاستیکی و غیر طبیعی به نظر برسند. چرم به طور طبیعی باعث می شود کفش و لباس به عنوان یک کالای لوکس به نظر برسد زیرا مواد براق و براق است.

9- سازگار با محیط زیست

لباس های ساخته شده از الیاف مصنوعی و پارچه ها در اثر تولید گازهای مضر به محیط زیست آسیب رسانده اند. از آنجا که چرم یک ماده طبیعی است ، هیچ ماده شیمیایی مضر برای ایجاد آن استفاده نشده است – و آن را دوستدار محیط زیست می کند!

10- بوی خوبی دارد

هیچ چیزی بوی چرم اصل را نمی دهد. پس از خرید کیف یا ژاکت ساخته شده از چرم مصنوعی ، می توانید بوی عطر و بویی از آن بدست آورید. مواد ساخته شده توسط بشر معمولاً با مواد شیمیایی مختلف ساخته می شوند که بوی متعفن آنها را ایجاد می کند. اگر پای شما عادت به بوییدن بعد از شیفت طولانی داشته باشد ، بوی کفش مصنوعی بدتر می شود.

خوشبختانه ، بینی شما از پاهای شما فاصله زیادی دارد اما قدم زدن در اطراف خوب نیست زیرا می دانید بوی نامطبوع پاهای شما وجود دارد. از آنجا که چرم یک محصول طبیعی است ، رایحه ای طبیعی و با طراوت دارد. اگر قبلا هرگز بوی چرم اصل نمی دادید ، دفعه دیگر که در مغازه لباس فروشی هستید بوی آن را حس کنید – فقط مطمئن شوید که کسی در آن نزدیکی نیست ، ممکن است فکر کند شما عجیب هستید.

پوشیدن کفش چرمی خصوصاً در کار مزایای زیادی دارد. چرم راحتی و محافظت بیشتری به شما می دهد تا دیگر نگران کفش خود نباشید. وقتی ساعت های طولانی کار می کنید ، نمی خواهید نگران افتادن کفش های زیر پایتان باشید. داشتن یک جفت کفش چرمی اصل برای کار ، سرمایه ای است که باعث می شود در تمام طول شیفت پا راحت باشید.

محمدمصطفی یوسف زاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *